Jesteś tutaj:Sport Zawody konne na Placu św. Wojciecha
sobota, 06 sierpnia 2022 11:46

Zawody konne na Placu św. Wojciecha

 

Spora grupa miłośników koni oraz samych koniarzy pojawiła się na placu za katedrą, gdzie zorganizowano zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody.

Podobnie jak i poprzednia edycja tego wydarzenia, tak i teraz impreza przyciągnęła nie tylko samych jeźdźców oraz osoby z tego środowiska, ale także zwykłych mieszkańców Gniezna oraz turystów odwiedzających miasto. Zawody są też frajdą dla najmłodszych, które mają okazję obejrzeć najróżniejsze okazy koni oraz umiejętności poruszania się na nich oraz pokonywania przeszkód. Same zmagania, zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy "Master" Gniezno  mają charakter towarzyski.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane