Jesteś tutaj:Sport Półkolonie na sportowo już na półmetku
środa, 03 sierpnia 2022 07:59

Półkolonie na sportowo już na półmetku

  mnopr
Półkolonie na sportowo już na półmetku zdjęcie nadesłane

Półkolonie na "sportowo" organizowane przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji są już na półmetku. Przed uczestnikami jeszcze miesiąc wakacji i jeszcze cztery turnusy półkolonijne.

Adresatami wypoczynku są dzieci w wieku 7 - 14 lat. Oferta programowa, którą dla dzieci przygotowano obfituje w moc atrakcji wśród których proponuje się im m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne, zabawy na basenie i Klubie Zabaw dla Dzieci Fantazja,  gry w kręgle w Hotelu Nest, seans filmowy w Kinie Helios, pokazy  capoeiry i pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia edukacyjne Fizyka dla Smyka i pokazowe lekcje języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Językową Freedom School.

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry naszych wychowawców. Nie zapomniano również o pożywnych posiłkach dla naszych milusińskich, które specjalnie dla nich codziennie przygotowuje Restauracja Hotelu Lech.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na poszczególne turnusy półkolonijne. Zapisy na nie przyjmują pracownicy szatni basenowej tel. 61 424 86 04, 660 348 114. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane