Jesteś tutaj:Sport Od soboty rusza kąpielisko nad Jeziorem Winiary
poniedziałek, 20 czerwca 2022 12:41

Od soboty rusza kąpielisko nad Jeziorem Winiary

  mn

Wraz z pierwszym dniem wakacji, 25 czerwca Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia Kąpielisko nad Jeziorem Winiary.

Funkcjonować ono będzie przez całe wakacje, czyli do 31 sierpnia. Nad bezpiecznym pobytem na kąpielisku osób kąpiących się czuwać będzie wykwalifikowana kadra ratownicza. Strzeżone będzie codziennie 10.00 do 18.00.

Przypominamy o dwóch strefach, na które podzielone zostało kąpielisko:

  •  pierwsza z nich dla osób niepływających do głębokości 1,20 m /oznaczona bojami czerwonymi/. Jest tu również tzw. brodzik dla dzieci oznaczony białym kolorem,
  •  druga strefa dla pływających oznaczona bojami żółtymi o głębokości do 4 m,

O możliwości kąpieli informować będą również flagi. I tak wywieszona biała flaga oznacza, że kąpiel jest dozwolona, czerwona oznacza zakaz kąpieli, a brak flagi - kąpielisko nieczynne.

Jest to idealne miejsce na spacery, rekreację i wypoczynek dla mieszkańców Gniezna i turystów licznie odwiedzających nasze miasto.

1 komentarz

  • Link do komentarza senior poniedziałek, 20 czerwca 2022 13:58 napisane przez senior

    Znowu ktoś się spóźnił z myśleniem. Co z tego, ze jest pierwszy dzień wakacji, jak upały były wczoraj i przedwczoraj. A jak będą upały we wrześniu, to kąpielisko będzie zamknięte, bo dzieciarnia w szkole? Ruszcie głowami decydenci!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane