Jesteś tutaj:Sport Rowerowy rajd z Jagodą po stadionach Gniezna
piątek, 27 maja 2022 11:28

Rowerowy rajd z Jagodą po stadionach Gniezna

 

W ostatnią niedzielę maja wyruszy rajd rowerowy "Poznajemy Stadiony w Gnieźnie', organizowany przez Jagoda Sam. Zaplanowane zostały atrakcje dla uczestników.

29 maja odbędzie się Rajd Rowerowy z Jagodą – Poznajemy Stadiony w Gnieźnie. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy - młodzi, jak i dorośli cykliści. Zapisy trwają do wtorku 24 maja w sklepie Jagoda SAM w Centrum Handlowym "Jagoda" przy ul. Gdańskiej 112 – 114.

Wspólny przejazd rozpocznie się 29 maja o godzinie 9:30 spod stadionu hokejowego przy ul. Paczkowskiego, skąd razem wszyscy przejadą na stadion Mieszka Gniezno przy ul. Strumykowej. Z tego miejsca, po chwili odpoczynku wyruszą w stronę stadionu żużlowego przy ul. Wrzesińskiej, na którym czekać na wszystkich będzie moc atrakcji. 

Wcześniej zgłoszeni u organizatora uczestnicy rajdu otrzymają otrzymają zakręcone i pełne niespodzianek pakiety. 

Więcej informacji na stronie organizatora: jagodasam.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane