Jesteś tutaj:Sport Orzeł vs. Mustang, czyli czas na kolejne speedrowerowe emocje
piątek, 06 maja 2022 09:00

Orzeł vs. Mustang, czyli czas na kolejne speedrowerowe emocje

  mn

Po przerwie na majówkę 2022 czas wrócić do ligowej rywalizacji! W najbliższą niedzielę przy ulicy Parkowej odbędą się dwa mecze między drużynami z Gniezna i Żołędowa.

Najpierw odjedziemy starcie żaków, a później czeka nas wisienka na torcie w postaci pojedynku w ramach CS Superligi Aseko Orzeł Gniezno vs. Mustang Żołędowo.

Na oba spotkania serdecznie zapraszamy kibiców! Te mecze z pewnością dostarczą wielu emocji. Zrobimy wszystko, by kolejne punkty zostały w pierwszej stolicy Polski.

W maju speedrowerowych emocji nie zabraknie. Następne weekendy przynosić będą kolejne zmagania na torze przy ul. Parkowej. Warto śledzić media społecznościowe Orła Gniezno, by być na bieżąco z informacjami z życia klubu.

Wspierajcie, dopingujcie, kibicujcie! Razem walczymy o obronę Drużynowego Mistrzostwa Polski, po które sięgnęliśmy w sezonie 2021.

Mecze przy Parkowej w dniu 8 maja (niedziela):
CS Superliga Żaków: Orzeł Gniezno – Mustang Żołędowo (14:00)
CS Superliga: Aseko Orzeł Gniezno – Mustang Żołędowo (15:00)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane