Jesteś tutaj:Sport Zawody Strzeleckie z okazji Wielkanocnego Turnieju Klas
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 07:50

Zawody Strzeleckie z okazji Wielkanocnego Turnieju Klas

  mn

W minioną niedzielę, podczas Wielkanocnego Turnieju Klas I – III Szkół Podstawowych, Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie na strzelnicy pneumatycznej zorganizowało i przeprowadziło turniej strzelecki dla dzieci.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie dwóch godzin turnieju strzelnicę odwiedziło 80 osób w tym 54 zawodników.

Szczególne gratulacje dla najmłodszej zawodniczki Hanny Moskal, która wystrzelała 28 punktów na 50 możliwych. Wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Iga Bieniara z wynikiem 38 pkt. drugie miejsce Julia Włodarczyk – 36 pkt. trzecie miejsce Gabrysia Woźnicka – 28 pkt. Wśród chłopców najlepszy był Bartek Majchrzak z wynikiem 42 pkt. Drugie miejsce zajął Krzysztof Niewiadomski również z 42 punktami. O drugim miejscu zdecydowała ilość wystrzelanych dziesiątek. Trzecie miejsce wywalczył Marcel Głaczyński z wynikiem 39 pkt. Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników.


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane