Jesteś tutaj:Sport W niedzielę pierwszy sparing Orła Gniezno
piątek, 25 marca 2022 13:22

W niedzielę pierwszy sparing Orła Gniezno

  mn

Już w niedzielę 27 marca o godzinie 14:00 ekipa Aseko Orła Gniezno pojedzie pierwszy sparing w trwającym okresie przygotowawczym. Drużynowi Mistrzowie Polski zmierzą się z zespołem z Leszna.

Ekipa z Leszna w tym sezonie pojedzie w I lidze. Ten zespół bez wątpienia stać na sporo i może mocno namieszać w rozgrywkach. Właśnie dlatego powinien być wartościowym rywalem dla Aseko Orła. Zanosi się na bardzo pożyteczny mecz kontrolny.

Spotkanie odbędzie się na torze przy ul. Parkowej. Ze względu na trwające tam prace niestety nie możemy zaprosić kibiców. Wyniki będzie można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony internetowej orzelgniezno.pl.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane