Jesteś tutaj:Sport Derby z Fogo Unią na nieoficjalny początek sezonu
piątek, 25 marca 2022 07:57

Derby z Fogo Unią na nieoficjalny początek sezonu

  GTM Start
Derby z Fogo Unią na nieoficjalny początek sezonu źródło: GTM Start

W najbliższą sobotę zespół Aforti Start Gniezno w ramach przygotowań do sezonu w eWinner 1. Liga zmierzy się na własnym torze z FOGO Unią Leszno.

Nasi goście awizowali przyjazd do Pierwszej Stolicy w najsilniejszym składzie. Kibice, którzy zdecydują się odwiedzić stadion przy Wrzesińskiej 25 zobaczą w akcji takich zawodników jak Jason Doyle czy Janusz Kołodziej i David Bellego. Początek rywalizacji o godzinie 16:00.

Menadżer czerwono-czarnych Błażej Skrzeszewski awizował najsilniejsze na ten moment zestawienie. W składzie gnieźnian brakuje Antonio Lindbaecka oraz Petera Kildemanda. Obaj pojawią się w Pierwszej Stolicy na początku kwietnia. W szeregach FOGO Unii Leszno zawodnicy, którzy stanowić będą o sile leszczyńskich „Byków” w PGE Ekstralidze. Wspomniani wcześniej Jason Doyle, David Bellego w połączeniu z Januszem Kołodziejem i Piotrem Pawlickim będą z pewnością wymagającym rywalem dla Aforti Startu Gniezno.

Awizowane składy:
FOGO Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

Aforti Start Gniezno:
9. Ernest Koza
10. Zbigniew Suchecki
11. Szymon Szlauderbach
12. Oskar Fajfer
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński
16. Philip Hellstroem-Baengs
RT. Kacper Grzelak

Pierwszy wyścig spotkania sparingowego w sobotę o godzinie 16:00.

Ceny biletów na towarzyskie derby z FOGO Unią przedstawiają się następująco: trybuna 30 zł, normalny 20 zł, ulgowy 15 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet). Dzieci do lat 12 wstęp wolny. Program w cenie 5 zł. Dla kibiców dostępna będzie trybuna oraz sektory AB. Bilety do kupienia w kasie przed zawodami (sprzedaż od godziny 10:00) oraz cały czas w sieci na http://bilety.startgniezno.com

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane