Jesteś tutaj:Sport Sparingi z Rawiczem i Lesznem
piątek, 18 marca 2022 08:56

Sparingi z Rawiczem i Lesznem

  GTM Start
Sparingi z Rawiczem i Lesznem źródło: GTM Start

Część kadry Aforti Start Gniezno ma za sobą pierwsze treningi na torze. Kolejne odbędą się w piątek oraz po weekendzie – we wtorek i środę. Jeszcze przed 13. Edycją Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego (piątek, 1 kwietnia, godzina 18.30) odbędą się w Gnieźnie dwa spotkania sparingowe – czerwono-czarni zmierzą się z Metalika Recycling Kolejarz Rawicz oraz Fogo Unią Leszno.

Pierwsze spotkanie kontrolne zaplanowane zostało na środę, 23 marca. Wtedy to Aforti Start podejmie na własnym torze drugoligowy zespół Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – wśród gości tacy zawodnicy jak Damian Baliński, Damian Dróżdż, Daniel Kaczmarek czy Sam Masters. Początek rywalizacji z drużyną Piotra Świderskiego o godzinie 16.00, a ceny biletów przedstawiają się następująco: trybuna 20 zł, normalny 15 zł, ulgowy 10 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet). Dzieci do lat 12 wstęp wolny. Program w cenie 5 zł. Dla kibiców dostępna będzie trybuna oraz sektory AB.

Trzy dni później, w sobotę 26 marca do Grodu Lecha zawitają leszczyńskie „Byki”. W kadrze Fogo Unii Jason Doyle, David Bellego, Janusz Kołodziej czy Piotr Pawlicki i obiecujący junior Damian Ratajczak. Derby Wielkopolski, co prawda w wydaniu towarzyskim, ale z pewnością dostarczą wielu emocji, dlatego już dzisiaj warto zarezerwować sobie czas i po zimowej przerwie odwiedzić stadion przy #W25. Ceny biletów na konfrontację z Fogo Unią przedstawiają się następująco: trybuna 30 zł, normalny 20 zł, ulgowy 15 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet). Dzieci do lat 12 wstęp wolny. Program w cenie 5 zł. Dla kibiców dostępna będzie trybuna oraz sektory AB.

Spotkanie rewanżowe w Lesznie w poniedziałek 28 marca, a wyjazdowy sparing w Rawiczu 30 marca. Następnie w kalendarzu czerwono-czarnych Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Rywalizacja o królewskie insygnia odbędzie się w piątek 1 kwietnia. W tygodniu poprzedzającym inaugurację rozgrywek eWinner 1. Ligi zespół Aforti Start Gniezno zmierzy się w dwumeczu z rywalem zza miedzy, ekipą SpecHouse PSŻ Poznań.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane