Jesteś tutaj:Sport MKS PR Gniezno lepszy od UKS Olimpijczyk Budzyń
poniedziałek, 14 marca 2022 15:43

MKS PR Gniezno lepszy od UKS Olimpijczyk Budzyń

  MKS PR
MKS PR Gniezno lepszy od UKS Olimpijczyk Budzyń źródło: MKS PR

MKS PR Gniezno rozgromił na własnym parkiecie UKS Olimpijczyk Budzyń w czternastej kolejce Wielkopolskiej Ligi Młodziczek.

Tylko dwie bramki dała sobie wbić bramkarka MKS PR Gniezno Weronika Balcerzak w pierwszej odsłonie gry (w 4 i 21′). Po zmianie stron pięć podyktowanych rzutów karnych budzynianki zamieniły na bramki, dzięki czemu podreperowały wynik i zakończyły to spotkanie dwucyfrowym wynikiem.

MKS PR Gniezno – UKS Olimpijczyk Budzyń 37:10 (19:2)

MKS PR Gniezno: Balcerzak – Gronowska, Moszczyńska (1), Hyża (2), Kościańska (3), Jakubowska (5), Gozdowska, Lubińska (14), Redzik, Nowak, Śmigowska (1), Jendraszak (7), Skupiewska (2), Dominiak (2).

Najwięcej bramek dla UKS Olimpijczyk Budzyń: Kosińska, Cyran, Modrzynska, Kasperczak (po 2).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane