Jesteś tutaj:Sport Bieg Tropem Wilczym nad Jeziorem Winiary
niedziela, 06 marca 2022 12:33

Bieg Tropem Wilczym nad Jeziorem Winiary

 

W niedzielne przedpołudnie nad Jeziorem Winiary odbyła się kolejna edycja Biegu Tropem Wilczym. 

Biegową tradycją od kilku lat są organizowane w całym kraju Biegi Tropem Wilczym, które upamiętniają Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji przypominane są postacie, które zapisały się w historii podziemia antykomunistycznego i przez wiele powojennych lat zmagały się z narzuconym siłą systemem. 

Nad Jeziorem Winiary odbyła się kolejna edycja tego wydarzenia, a na starcie stanęła około setka uczestników w różnych kategoriach - dzieci i dorośli na dystansie 1963 metrów, a także dorośli na 5 i 10 kilometrów, w tym także nordic walking. Na miejscu na wszystkich czekały medale, a na najlepszych - nagrody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk poniedziałek, 07 marca 2022 13:15 napisane przez wilk

    Brawa dla organizatorów i uczestników !!Miałem także biec,ale niestety kontuzja........dobrze ,że nikogo nie było z naszej komuszej miejskiej i powiatowej władzy!! Oni woleli gdyby nie było wstydu...NADAL pewnie biegać na trasie od dawnego palcu 21 stycznia do pomnika z czerwoną gwiazdą !!!Kogo to ludziska powybierali.......

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane