Jesteś tutaj:Sport Aktywne ferie dla adeptów szkółki żużlowej
środa, 19 stycznia 2022 08:06

Aktywne ferie dla adeptów szkółki żużlowej

  mn

Sztab szkoleniowy Aforti Start Gniezno przygotował plan na aktywne ferie dla adeptów zrzeszonych w szkółce żużlowej przy klubie z Pierwszej Stolicy.

W poniedziałek młodzież spotkała się z Tomaszem Fajferem (opiekun juniorów i szkółki) oraz Błażejem Skrzeszewskim (menadżer) aby poznać plan zajęć na najbliższe dwa tygodnie, a także porozmawiać na temat możliwości szkoleniowych w zbliżającym się sezonie.

Adepci czarnego sportu będą mieli okazję skorzystać z atrakcji w Parku Trampolin. Zimowe ferie wykorzystają także na jazdę na lodowisku. Dla części z nich będzie to pierwszy kontakt z tą formą rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki uprzejmości Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystają również z basenu przy ul. bł. Jolenty. Istotnym elementem aktywnych ferii będzie trening pod okiem trenera Przemysława Gnata. Ten, w gościnnych wnętrzach Szymański Fitness przy ul. Roosevelta, zaplanowany został na piątek.

Adepci szkółki GTM Start Gniezno wezmą ponadto udział w zajęciach warsztatowych – podstawowe kwestie związane z budową i serwisem motocykla żużlowego przybliżą Oskar i Maciej Fajferowie.

Dodajmy, że szkółka GTM Start Gniezno liczy obecnie dziesięciu adeptów. W sezonie 2022 trenować będą oni pod okiem Tomasza Fajfera, byłego zawodnika czerwono-czarnych. Ponadto, jeszcze przed startem rozgrywek, ogłoszony zostanie nowy nabór.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022