Wydrukuj tę stronę
niedziela, 05 grudnia 2021 19:00

Zagrali mecz dla Olgi - do końca zbiórki zostało niewiele

 

W niedzielne popołudnie odbyła się piąta edycja meczu piłkarskiego "Gwiazdy na gwiazdkę". Tym razem zbierano środki na małą Olgę Miśkiewicz.

Po raz kolejny stowarzyszenie Królewskie Serce zaprosiło wszystkich do uczestniczenia w imprezie charytatywnej, której motywem przewodnim był mecz pomiędzy tą organizacją, a reprezentacją Miasta Gniezna. Do udziału w zmaganiach piłkarskich zaproszono także zawodniczki MKS PR.

Mecz rzecz jasna miał jak najbardziej towarzyski charakter i nie miał na celu wyłonienie innego zwycięzcy, niż mała Olga. To dla niej, poza samymi zmaganiami sportowymi, organizowane były licytacje różnych fantów i kuponów, przygotowanych przez sponsorów, firmy, organizacje czy osoby, które przekazały je na ten szczytny cel. Całe wydarzenie zakończył koncert zespołu After Party.

Do tej pory w głównej zbiórce na rzecz Olgi udało się zebrać już niemal 98% niezbędnej kwoty - zostało ponad 160 tysięcy złotych, które miejmy nadzieję uzupełnione zostaną w jak najkrótszym czasie. Pomóc można pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/olga

Galeria