Wydrukuj tę stronę
środa, 24 listopada 2021 16:10

Potrzebne wsparcie dla młodej hokeistki

 

Zawodniczka, która wielokrotnie brała udział w zmaganiach ligowych w hokeju na trawie, doznała kontuzji i teraz wymaga operacji - każdy może pomóc.

Julia Konieczna jest wielokrotną reprezentantką kraju i medalistką Mistrzostw Polski w hokeju na trawie. Swoją przygodę zaczynała w klubie KS Stella Gniezno, reprezentowała klub UKH Start 1954 Gniezno, LKS Gąsawa a obecnie broni bramki w LKS Rogowo.

- Hokej dla Julki to nie tylko sport ale przedewszystkim pasja, której przez ostatnie lata poświęciła się. My jako rodzice wspieramy ją i kibicujemy jej jak gra nie tylko w klubie ale też jak reprezentuje godnie nasz kraj z orzełkiem na piersi. W maju na zgrupowaniu reprezentacji Polski doznała kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że bark jest poważnie uszkodzony i niezbędna jest operacja (koszt rehabilitacji i operacji to 15 tys.) - informują rozdzice zawodniczki, którzy dodają iż swoje wsparcie udzieli także Związek Polskiego Związku Hokeja na Trawie: - Jednak kwota ta jest niewystarczająca na pokrycje kosztów operacji i rehabilitacji. My jako rodzice prosimy o pomoc gdyż nie stać nas na pokrycie kosztów leczenia, dlatego też zwracamy się o pomoc by Julka mogła dalej rozwijać swoją pasję - dodają. Wsparcia można udzielić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: 

https://zrzutka.pl/uf8x3d

 

1 komentarz