Jesteś tutaj:Sport Potrzebne wsparcie dla młodej hokeistki
środa, 24 listopada 2021 16:10

Potrzebne wsparcie dla młodej hokeistki

 

Zawodniczka, która wielokrotnie brała udział w zmaganiach ligowych w hokeju na trawie, doznała kontuzji i teraz wymaga operacji - każdy może pomóc.

Julia Konieczna jest wielokrotną reprezentantką kraju i medalistką Mistrzostw Polski w hokeju na trawie. Swoją przygodę zaczynała w klubie KS Stella Gniezno, reprezentowała klub UKH Start 1954 Gniezno, LKS Gąsawa a obecnie broni bramki w LKS Rogowo.

- Hokej dla Julki to nie tylko sport ale przedewszystkim pasja, której przez ostatnie lata poświęciła się. My jako rodzice wspieramy ją i kibicujemy jej jak gra nie tylko w klubie ale też jak reprezentuje godnie nasz kraj z orzełkiem na piersi. W maju na zgrupowaniu reprezentacji Polski doznała kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że bark jest poważnie uszkodzony i niezbędna jest operacja (koszt rehabilitacji i operacji to 15 tys.) - informują rozdzice zawodniczki, którzy dodają iż swoje wsparcie udzieli także Związek Polskiego Związku Hokeja na Trawie: - Jednak kwota ta jest niewystarczająca na pokrycje kosztów operacji i rehabilitacji. My jako rodzice prosimy o pomoc gdyż nie stać nas na pokrycie kosztów leczenia, dlatego też zwracamy się o pomoc by Julka mogła dalej rozwijać swoją pasję - dodają. Wsparcia można udzielić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: 

https://zrzutka.pl/uf8x3d

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kretka czwartek, 25 listopada 2021 15:54 napisane przez Kretka

    A ubezpieczenie tego nie obejmuje??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane