Jesteś tutaj:Sport Na Winiarach zmagali się w lekkoatletyce
sobota, 04 września 2021 14:12

Na Winiarach zmagali się w lekkoatletyce

 

Z bieżni na olimpiadę - pod takim hasłem przez pół soboty na boisku sportowym na os. Kazimierza Wielkiego odbywały się zmagania młodych sportowców.

Wydarzenie, którego organizatorem był Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Atleta", przyciągnęło sporą grupę młodych zawodników, którzy mieli okazję sprawdzić się w swoich umiejętnościach w różnych dyscyplinach. Wszystko to na boisku Szkoły Podstawowej nr 12.

Poza raczej zabawowymi atrakcjami dla najmłodszych, zaplanowane zostały biegi na różnych dystansach (w zależności od wieku), a także rzuty piłką lekarską czy skok w dal. Dla każdego uczestnika zmagań na bieżni przygotowane zostały medale, a ich wyścigom towarzyszył doping rodziców, trenerów czy innych obecnych wzdłuż trasy. Ponadto w trakcie wydarzenia przewidziano zmagania sztafetowe oraz przygotowane były punkty z słodkościami przygotowanymi przez sponsorów.

Podczas imprezy prowadzona była zbiórka na rzecz Damiana w celu zorganizowania dla niego terapii komórkami macierzystymi. Wsparcia można udzielić w tym miejscu: https://www.siepomaga.pl/damian-julkowski​ 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane