Jesteś tutaj:Sport Kolejne meczowe wydarzenie Niechanowa za nami
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 11:30

Kolejne meczowe wydarzenie Niechanowa za nami

  mn
Kolejne meczowe wydarzenie Niechanowa za nami zdjęcie nadesłane

Dziś do Gminy Niechanowo na Planty przyjechał zespół Warta Śrem. Rywal występujący na tym samym poziomie co Pelikan.

Trener Andrzej Stefański miał do dyspozycji dość wąska ławkę jednak zespół pod jego wodzą wysoko zawiesił poprzeczkę bardziej doświadczonemu rywalowi. Obecnie zespół z Plant jest w fazie treningów, które obiektywnie rzecz ujmując nie dodają zawodnikom świeżości co było widać w trakcie rywalizacji. Na domiar złego urazu w rozgrzewce nabawił się jeden z testowanych graczy.

Skład: Garczyk , Wiśniewski, Kustra, Testowany, Kruszlewski, Polatynski, Stefański, Mazur, Jarzynski, Kruczyński, Danielewicz. Rezerwowi : Testowany, Pawłowski, Jackowiak GLKS Pelikan Niechanowo - Warta Śrem 1:2 Bramkę dla Niechanowa strzelił Patryk Jarzynski

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane