Jesteś tutaj:Sport Pelikan zalicza kolejne sparingowe zwycięstwo
piątek, 30 lipca 2021 07:29

Pelikan zalicza kolejne sparingowe zwycięstwo

  mn

GLKS Pelikan Niechanowo w ramach przygotowań do rozgrywek V ligi rozegrał kolejny sparing. Przeciwnikiem zespołu z Plan był LKS Ślesin.

Trener Andrzej Stefański, który jest na etapie tworzenia zespołu desygnował do gry od początku: Garczyk Wiśniewski, Kustra, Testowany, Kruszlewski, Dawidek, Testowany, Jarzyński, Kruczyński, Testowany i Danielewicz.

Do 20 min całkowita dominacja gospodarzy i kilka niewykorzystanych sytuacji. Później gra się wyrównała i goście mieli po wyprowadzeniu ataku szybkiego dogodną sytuację ale dobrze na przedpolu zachował się Garczyk. W 35 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z 5 m Kustra nie znajduje drogi do bramki. W 42 min. kolejny rzut rożny wykonywany przez Jarzyńskiego idealnie spada na nogę Kustry i znajduje drogę do bramki. 

W drugiej połowie po dokonaniu  8 zmian drużyny Pelikana cały czas prowadziła grę. I tak w 55 min po dobrej akcji całego zespołu bramkę strzela testowany zawodnik. W 70 minucie pelikan podwyższa wynik na 3 -0 za sprawą Damiana Nowaczyka po szybko wykonanym rzucie wolnym. W końcowych minutach wkradło się rozluźnienie i drużyna gości zdobywa bramkę na 3-1 w 87m ustalając wynik.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane