Jesteś tutaj:Sport Pelikan wywalczył awans do 5 ligi
piątek, 18 czerwca 2021 07:51

Pelikan wywalczył awans do 5 ligi

  mn

Pelikan Niechanowo na dwie kolejki przed końcem może cieszyć się z  awansu do 5 ligi rozgrywkowej.

Stało się tak ze względu na fakt iż zespół z Plant dostał 3 „gratisowe” punkty za mecz ze Zrywem Dąbie. Tym samym Pelikan utrzymał przewagę nad goniącym go peletonem ma zapewniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 Pelikan Niechanowo – nowo koronowany mistrz Ligi Okręgowej będzie podejmować na swoim stadionie Kasztelanię Brudzew. Ambitny zespół Andrzeja Stefańskiego z pewnością mimo awansu będzie chciał zaspokoić wiernych fanów klubu z Plant i również dopisać 3 pkt po tym meczu. 

Będzie to ostatnie spotkanie tego sezonu na Plantach, więc będzie to nie lada gratka dla fanów Pelikana, okazja do spotkania z piłkarzami, działaczami, trenerami grup młodzieżowych. Będzie to jednocześnie święto futbolu Pelikana Niechanowo. 

elikan Niechanowo  - Kasztelania Brudzew - w niedzielę 20.06.2021 godzina 14:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane