Jesteś tutaj:Sport Pelikan zagra z Żerkowem
wtorek, 18 maja 2021 10:31

Pelikan zagra z Żerkowem

 

Już w najbliższa środę zawodnicy GLKS Pelikan Niechanowo zmierzą się w ligowej potyczce z GKS Żerków.

Spotkanie odbędzie się w środku tygodnia ze względu na kumulacje meczy spowodowaną dotychczasowymi ograniczeniami. Pelikan Niechanowo plasuje się na 2 miejscu w ligowej tabeli natomiast GKS Żerków jest notowany 7 pozycji niżej. Pierwszy mecz tych zespołów w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem zespołu z Plant 1:0.

Podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego chcąc walczyć o awans muszą to spotkanie wygrać i liczyć na niespodziankę w Krzymowie gdzie tamtejsza Warta podejmować będzie Wartę Dobrów. Mecz GLKS Pelikan Niechanowo odbędzie się na Plantach o godzinie 18:00.Spotkanie otwarte dla kibiców.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane