Jesteś tutaj:Sport Młoda drużyna Orła ze sponsorem tytularnym
wtorek, 20 kwietnia 2021 13:40

Młoda drużyna Orła ze sponsorem tytularnym

  mn

Działacze Orła Gniezno cieszą się z kolejnego sukcesu marketingowego. Za spore osiągnięcie należy uznać pozyskanie sponsora tytularnego dla drużyny, która wystąpi w rozgrywkach Młodej CS Superligi.

Co prawda formalności są w trakcie dopinania, ale już możemy ogłosić, że w sezonie 2021 młoda drużyna Orła Gniezno będzie rywalizować na superligowych torach pod nazwą Renault AutoSanok Orzeł Gniezno.

- Wsparcie tej firmy z pewnością jest dodatkową mobilizacją dla młodych zawodników gnieźnieńskiego zespołu. Cieszymy się z uzyskanej pomocy, tym bardziej że w tym sezonie chcemy mocno postawić na szkolenie dzieci i młodzieży - informuje klub i dodaje: Firmie AutoSanok bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w rozwój gnieźnieńskiego speedrowera. Was, drodzy Kibice, zachęcamy natomiast do odwiedzania strony internetowej autosanok.pl.

Pierwszy mecz ligowy ekipa AutoSanok Orła Gniezno pojedzie w tę niedzielę. O godz. 16:00 młodzi speedrowerzyści powalczą na gnieźnieńskim torze z Victorią Poczesna. To spotkanie poprzedzi starcie CS Superligi Aseko Orzeł Gniezno – Lwy Avia Częstochowa (godz. 14:00).

1 komentarz

  • Link do komentarza Andrzej rowerzysta wtorek, 20 kwietnia 2021 20:44 napisane przez Andrzej rowerzysta

    Czy na Winiarach tez powstanie jakiś tor do speedrowera i jakaś drużyna ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane