Jesteś tutaj:Sport Dzień Kobiet na basenie
czwartek, 04 marca 2021 08:12

Dzień Kobiet na basenie

  mnopr
Dzień Kobiet na basenie zdjęcie nadesłane

8 marca 2021 roku, w Dzień Kobiet, Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla wszystkich pań promocyjną ofertę.

Tego dnia bilety na basen będą dla pań 50% tańsze. Dodatkowo tego dnia zajęcia z aqua-aerobiku będą w promocyjnej cenie 10 zł - odbywają się o godzinie 19.15 i 20.15 (decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy telefonicznie: 61 424 86 04 lub 660 348 114.

Uwaga - oferta ulgowego wejścia na basen dotyczy godzinnego pobytu na basenie. Przedłużenie pobytu tylko według obowiązującego cennika.

Na basenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego dotyczące m.in. zachowania dystansu społecznego 1,5 m, dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego oraz obowiązku zakrywania ust i nosa w wyznaczonych strefach. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane