Jesteś tutaj:Sport PS Gniezno Cup 2021 zakończony
wtorek, 02 marca 2021 09:32

PS Gniezno Cup 2021 zakończony

  mn

W ostatni dzień lutego w hali przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie odbył turniej skrzata organizowany przez Piłkarską Szkółkę Gniezno pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta.

W turnieju udział wzięło dziesięć drużyn z Wielkopolski takich jak: Canarhinios Skórzewo, Red Box, SF Futbolu Gniezno, Chrobry Gniezno, Calcio Wągrowiec, Przemysław Poznań, Goool Wągrowiec, Kotwica Kórnik oraz gospodarz PS Gniezno I i PS Gniezno II.

System rozgrywek odbywał się wg. unifikacji PZPN, a mecze rozgrywane były na dwóch boiskach jednocześnie co znacznie usprawniło przebieg zawodów. Mali sportowcy pokazali niesamowite umiejętności piłkarskie i duże zaangażowanie w dużym wymiarze czasowym.

Podziękowania za organizację turnieju kierujemy dla całego teamu PS Gniezno wraz z rodzicami oraz firmie Auto Szałek za wsparcie. Organizatorzy dziękują również wszystkim zespołom, które przyjechały do Gniezna ze swoimi zawodnikami aby zmierzyć się na hali przy ul. Sobieskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane