Jesteś tutaj:Sport Pierwszy sparing Akademii Pelikan Niechanowo
wtorek, 23 lutego 2021 10:09

Pierwszy sparing Akademii Pelikan Niechanowo

  mnopr
Pierwszy sparing Akademii Pelikan Niechanowo zdjęcie nadesłane

W dniu wczorajszym najmłodsza grupa Akademii Pelikan - Skrzaty rozegrała swój pierwszy w historii mecz sparingowy z Mieszkiem Gniezno.

Spotkanie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Gnieźnie była bardzo cenną lekcją dla najmłodszych adeptów, gdyż zobaczyli jak wygląda mecz od kuchni, poczuli ducha sportowej rywalizacji, a przy tym świetnie się bawili. Przy tej okazji mieli szansę na sprawdzenie swoich możliwości, a także integracji.

Już w najbliższą sobotę czeka ich kolejne wyzwanie, gdyż wybierają się na Fox Cup - Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Przedstawiciele klubu dziękują za pełne wsparcie ze strony rodziców, podkreślając, że taka postawa z ich strony jest nieoceniona w kształtowaniu postaw młodego człowieka.

1 komentarz

  • Link do komentarza Sportowy Fan czwartek, 25 lutego 2021 13:31 napisane przez Sportowy Fan

    A jaki wynik tej potyczki?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane