Jesteś tutaj:Sport Zostań ratownikiem WOPR
środa, 17 lutego 2021 07:54

Zostań ratownikiem WOPR

 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Gnieźnieńskim Oddziałem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zapraszają na kurs ratownika wodnego i młodszego ratownika WOPR.


Kurs skierowany jest do wszystkich miłośników pływania i ratownictwa wodnego. Każdy, kto chce realizować swoją pasję i nieść pomoc innym, może zdobyć ku temu odpowiednie uprawnienia. W GOSiR odbywa się kurs Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika Wodnego - MSW, uprawnienia zawodowe. 

Chcesz w przyszłości chronić życie kąpiących się osób i zdobyć umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej? Zapisy osób chętnych oraz dodatkowych informacji udzielają pracownicy szatni basenowej tel. 61 424 86 04 lub 660 348 114 oraz 606 994 124

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane