Jesteś tutaj:Sport Walentynkowe morsowanie dla Olgi już w niedzielę
czwartek, 11 lutego 2021 07:56

Walentynkowe morsowanie dla Olgi już w niedzielę

 

Już w najbliższą niedzielę w południe gnieźnieńskie morsy podczas cotygodniowej, wspólnej kąpieli, planują zorganizować zbiórkę na rzecz Olgi, która zbiera środki na najdroższy lek świata.

Terapia genowa, która może pomóc 16-miesięcznej Oldze, jest niezwykle kosztowna a do osiągnięcia kwoty 9 mln złotych wciąż brakuje bardzo dużo. Dlatego, by pomóc dziewczynce, Królewskie Morsy Gniezno najbliższe walentynkowe zanurzenie w wodach Jeziora Winiary organizują właśnie w tym szlachetnym celu, by zebrać dodatkowe środki.

Pomysłodawcy zachęcają, by osoby chcące się wykąpać zabierały ze sobą balony w kształcie serca, a w trakcie pobytu na plaży do wrzucania pieniędzy do puszki na rzecz Olgi. Pierwsze 200 osób, które wesprą akcję, otrzymają pamiątkowe serduszko.

Zbiórka rozpocznie się już o 11.15, a krótko przed 12 zaplanowano rozgrzewkę, by dokładnie w południe (tradycyjne) wspólnie rozpocząć morsowanie. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Daniel czwartek, 11 lutego 2021 09:44 napisane przez Daniel

    I wyłapać tych zbijobrukow i jednemu szype a drugiemu miotłę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane