Jesteś tutaj:Sport Wyruszyli biegiem w kierunku Warszawy
sobota, 30 stycznia 2021 11:19

Wyruszyli biegiem w kierunku Warszawy

 

W zimowej aurze wystartował w sobotnie przedpołudnie sztafetowy bieg, który swoją metę będzie miał w niedzielę w studiu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zimowa aura na pewno od rana zaskoczyła wielu gnieźnian, a szczególnie uczestników drugiej edycji Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy. Ta wielkoorkiestrowa inicjatywa w ubiegłym roku przyjęła się bardzo dobrze i sprawdziła na całej trasie, która prowadzi m.in. przez Witkowo, Powidz, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Kłodawę, Chodów, Krośniewice, Kutno, Żychlin, Sochaczew do Warszawy. 

W sobotę o godzinie 11 w asyście średniowiecznych wojów grupa gnieźnian wystartowała w niemal 300-kilometrową trasę, prowadzącą z Grodu Lecha do Warszawy, w trakcie której zbierane są środki pieniężne na rzecz WOŚP. Pokonanie całego odcinka zajmie im przeszło dobę, a w trakcie tej sztafety zachęcają do wspierania biegowej eSkarbonki pod linkiem: http://bit.ly/biegdlawosp 

3 komentarzy

 • Link do komentarza radkosky niedziela, 31 stycznia 2021 17:06 napisane przez radkosky

  napisane przez Tomek
  Kaczyńskiego się zapytaj. Jak będzie wracał z zamkniętego cmentarza. A Ty będziesz stał pod płotem :)

 • Link do komentarza tomek sobota, 30 stycznia 2021 18:26 napisane przez tomek

  Koronawirus ??? A gdzie maseczki.Władza chyba zastrzepiona

 • Link do komentarza samon sobota, 30 stycznia 2021 14:08 napisane przez samon

  czekam na zdjęcie Gruszczyńskiego z Warszawy. No chyba, że w Gnieźnie zapozował i odfajkowane...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane