Jesteś tutaj:Sport Rozpoczęli wspólny trening przed biegiem do stolicy
niedziela, 24 stycznia 2021 11:36

Rozpoczęli wspólny trening przed biegiem do stolicy

 

Mimo niepogody, która w niedzielne przedpołudnie zagościła w naszym regionie, grupa gnieźnian rozpoczęła wspólnie przygotowania do biegu sztafetowego do Warszawy w ramach WOŚP.

Już w następną sobotę z Gniezna wyruszyć ma bieg, którego idea została zapoczątkowana przed rokiem. Z Pierwszej Stolicy Polski do Warszawy wystartuje grupa śmiałków, którzy w ramach sztafety będą biec do telewizyjnego studia WOŚP, promując w ten sposób inicjatywę, miasta uczestniczące w wydarzeniu oraz znajdujące się na trasie.

W niedzielę 24 stycznia część biegaczy spotkała się na wspólnym, spontanicznym treningu z członkami sztafety i następnie pobiegła w trasę po mieście i okolicy. Mimo padającego "mokrego" śniegu, pojawiło się około 25 osób, które wsparły całą ideę.

Bieg wystartuje w sobotę 30 stycznia o godzinie 11 na Rynku, a trasa poprowadzi przez Gniezno, Witkowo, Powidz, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Babiak, Kłodawę, Chodów, Krośniewice, Kutno, Żychlin, Kiernozia, Sochaczew do Warszawy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane