Jesteś tutaj:Sport Po raz drugi pobiegną z Pierwszej Stolicy do stolicy dla WOŚP
piątek, 22 stycznia 2021 08:30

Po raz drugi pobiegną z Pierwszej Stolicy do stolicy dla WOŚP

  mnopr
Po raz drugi pobiegną z Pierwszej Stolicy do stolicy dla WOŚP zdjęcie nadesłane

Mimo trudnego czasu, po raz drugi Fundacja Młodzi w Uzależnieniu w Gnieźnie organizuje "Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy" w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobnie jak w zeszłym roku, pomysłodawcy zamierzają sztafetą przebiec niemal 300 kilometrów z Gniezna do Warszawy i zbierać środki pieniężne na rzecz WOŚP. Trasa biegu będzie prowadzić przez następujące miasta: Gniezno, Witkowo, Powidz, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Babiak, Kłodawę, Chodów, Krośniewice, Kutno, Żychlin, Kiernozia, Sochaczew do Warszawy.

Bieg wystartuje w sobotę 30 stycznia o g. 11.00 z gnieźnieńskiego rynku. Do udziału zaproszeni są wszyscy ci, którzy będą chcieli spontanicznie potowarzyszyć uczestnikom bądź gorąco ich dopingować. Meta znajdować się będzie w Warszawie - w telewizyjnym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którego biegacze zamierzają pozdrowić wszystkich gnieźnian.

Bieg odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna i Starosty Gnieźnieńskiego. Organizatorzy będą wdzięczni za wsparcie swojej biegowej eSkarbonki pod linkiem: http://bit.ly/biegdlawosp Tych, którzy będą zainteresowani wspólnym, spontanicznym treningiem z członkami sztafety zapraszamy na gnieźnieński rynek już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane