Jesteś tutaj:Sport Nabór uzupełniający w akademii PS Gniezno
poniedziałek, 18 stycznia 2021 07:19

Nabór uzupełniający w akademii PS Gniezno

 

Z uśmiechami na twarzy i bez kontuzji akademia PS Gniezno wróciła z obozu piłkarskiego, wcześniej zdobywając wszystkie niezbędne wnioski i oświadczenia w WZPN i PZPN.

Mimo trudnej sytuacji w kraju i na świecie adepci bardzo dobrze sprawowali się na obozie odbywając wiele gier kontrolnych w różnych rocznikach. Podczas pobytu każdy rocznik odbywał dwie jednostki treningowe i odnowę biologiczną w formie basenu i wiele, wiele innych.

Ferie się kończą dlatego PS Gniezno zachęca do całorocznego naboru w rocznikach 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 ,2013/14 i nowość PS Gniezno kids 2015/16. Organizatorzy zachęcają do wyboru akademii i zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej wszystkie dzieci zarówno chłopców, jak i dziewczynki na gry i zabawy z piłką i uczestnictwo w wielu ligach i turniejach. Więcej informacji można uzyskać pod nr 534-815-267 lub na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane