Jesteś tutaj:Sport MKS Mieszko Gniezno z nowym zarządem
środa, 28 października 2020 07:37

MKS Mieszko Gniezno z nowym zarządem

 

Miejski Klub Sportowy "Mieszko" Gniezno poinformował oficjalnie o powołaniu nowego zarządu, który rozpoczął już działalność.

W miniony wtorek 27 października odbyło się nadzwyczajne posiedzenie członków klubu, które było spowodowane wcześniejszą deklaracją o rezygnacji całego zarządu ze sprawowanych funkcji. Decyzję tę ogłoszono 6 października, ale jako datę odejścia wskazano właśnie 27 października br. 

Jak poinformowano, w trakcie obrad nadzwyczajnego walnego zebrania członków klubu podjęto kilka uchwał. Najważniejsze z nich to uchwała w sprawie rezygnacji dotychczasowego zarządu w składzie: Maciej Ciesielski (prezes), Marek Lisiecki (członek), Waldemar Czajkowski (członek) oraz Janusz Malęgowski (członek).

Jednocześnie podjęto także uchwałę w sprawie powołania nowego zarządu. W jego skład weszli: Marek Lisiecki, Tomasz Zakrzewski, Krzysztof Gromadzki, Sebastian Farbiarz. Na prezesa klubu MKS Mieszko Gniezno wybrano Marka Lisieckiego.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Marazm sobota, 31 października 2020 21:17 napisane przez Marazm

    Ja zawsze byłem za Gnieznem i jego klubem piłkarskim .Od 20 lat mieszkamy na ,,zachodzie’’ ale śledzę wyniki drużyny i jak jestem w kraju ide na mecz nawet na wyjeździe . Dziś w Stężycy byłem .niby bez widzów ale 2 osoby zawsze się dostaną.Żona mi .. awanturę zrobiła haha. byliśmy razem szacun bo jest kibicem Wielkiego Kolejorza i ja tez. Ja też interesuje się żużlem, wiadomo żużel zabił piłkę nożna w Gnieźnie. , Jsetem , za tym aby podmioty gospodarcze w Gnieźnie przejęły klub w swoje ręce a miasto będąc właścicielem stadionu przekazała na 2 lata Nieodpłatnie stadion ,wszystko dla promocji miasta . Po tym okresie czasu zobaczymy komu zależy na promocji miasta ,bo klub szkoli odpłatnie ze strony rodziców wychowanków .Nie jestem przeciwnikiem żużla , śledzę wyniki hokeja na trawie , koszykówki, zapaśników , karateków ., siatkówki , piłki ręcznej ,i przepraszam bardzo kogo pominąłem z regionu.Sport ma zrzeszać ludzi o fajnych zainteresowaniach, A co do Mieszka trzymam kciuki i chłopaki pełen szacun mimo przegranych meczy i kurde na wiosnę dacie czad . Pozdrawiam

  • Link do komentarza emil środa, 28 października 2020 18:53 napisane przez emil

    PIACH!Nastepne Nieporozumienie!Szkoda MIESZKA!

  • Link do komentarza Lech  Poll środa, 28 października 2020 18:37 napisane przez Lech Poll

    Super gratulacje dla nowego Prezesa. Proszę szybko brać się do pracy wyjaśnić wszelkie nieprawidłowości po rozliczać wszelkie dotacje z UM i oddać zagrabione pieniądze Młodzikom . Przegnać pseudo sponsorów i brać się do roboty. Życzę powodzenia i w końcu zacznijcie wygrywać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane