Jesteś tutaj:Sport Ograniczenia dla kibiców na spotkaniach sportowych
piątek, 09 października 2020 12:42

Ograniczenia dla kibiców na spotkaniach sportowych

 

W związku z wprowadzeniem od dnia 10 października br. żółtej strefy na terenie całego kraju, weekendowe spotkania sportowe będą odbywać się przy jeszcze bardziej ograniczonej liczbie kibiców.

Zgodnie z informacjami podanymi w miniony czwartek, od soboty do odwołania spotkania o charakterze sportowym odbywać się mogą przy trybunach zapełnionych w 25%. Wszyscy uczestnicy muszą mieć też cały czas zakryty nos i usta.

Oznacza to, że na mecz MKS Mieszko Gniezno z Jarotą Jarocin (10 października godz. 14) na stadionie przy ul. Strumykowej wejść będzie mogło 200 osób. 

Na mecz Sklepu Polskiego MKK Gniezno z Ogniwem Szczecin (10 października godz. 17) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej wejść będzie mogło maksymalnie 299 osób.

Na mecz Kapi Meble MKS PR II Gniezno z SPR Kępno (10 października godz. 16) w starej hali sportowej przy ul. Sportowej wejść będzie mogło maksymalnie 50 widzów.

Także spotkanie Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno z eWinner Apatorem Toruń zostało objęte ograniczeniem do 25% zajętości trybun - klub nie podał jednak dokładnej liczby kibiców, którzy będą mogli wejść na stadion.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane