Jesteś tutaj:Sport Zarząd MKS Mieszko poda się do dymisji
wtorek, 06 października 2020 15:19

Zarząd MKS Mieszko poda się do dymisji

 

We wtorkowe popołudnie wydano oświadczenie, w którego treści Miejski Klub Sportowy oficjalnie poinformował o podaniu się do dymisji.

Oświadczenie zostało przesłane do naszej redakcji 6 października o 15:15 przez Marka Lisieckiego, członka Zarządu MKS Mieszko. Dzieje się to po serii niepowodzeń ligowych klubu, a także ostatnim zdarzeniu, w którym wychowankowie rocznika 2005 nie mogli pojechać na mecz z uwagi na brak trenera. 

Treść oświadczenia:

Zarząd Klubu MKS Mieszko Gniezno informuje, iż ze względu na słabe wyniki sportowe, niekorzystny klimat wokół klubu, a na pewno wokół obecnego zarządu, w poczuciu odpowiedzialności za członków Akademii Mieszko Gniezno, zawodników, poziom szkolenia i możliwość wypełniania statutowych zadań, 27 października br. w całości podaje się do dymisji.

Decyzja ta podyktowana jest troską o dalsze dobro klubu i jego członków. Do czasu uprawomocnienia się tej decyzji zarząd wypełniał będzie nadal swoje obowiązki.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Kabaret środa, 07 października 2020 22:08 napisane przez Kabaret

  Ufff, jaka ulga nareszcie koniec tego kabaretu! W kasie dno, a więc akcja ewakuacja! Nie ma z czego brać to trzeba uciekać!

 • Link do komentarza zenon wtorek, 06 października 2020 18:44 napisane przez zenon

  Dawno powinno już to nastąpić !!!

 • Link do komentarza emil wtorek, 06 października 2020 18:32 napisane przez emil

  NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!

 • Link do komentarza Kupszcza wtorek, 06 października 2020 16:52 napisane przez Kupszcza

  Tak najprościej. I zero odpowiedzialności. Powinno się z dołka klub wyciągnąć , a nie uciekać. Choć może lepiej , że te osoby już nie będą funkcji sprawować.

 • Link do komentarza wilk wtorek, 06 października 2020 16:48 napisane przez wilk

  Prawidłowo,tylko jeszcze niech oddadzą nasze pieniądze !!!

 • Link do komentarza nikol wtorek, 06 października 2020 16:31 napisane przez nikol

  skończyły się pieniądze , to trzeba uciekać ... . wrócicie jak będzie kasa znowu... żenada !!!!! weżcie się za robote !!!

 • Link do komentarza Gom wtorek, 06 października 2020 15:35 napisane przez Gom

  No brawo Wy. W końcu dobra wiadomość

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane