Jesteś tutaj:Sport Młodzi zawodnicy nie pojechali na mecz bo... nie pojawił się trener
niedziela, 04 października 2020 17:32

Młodzi zawodnicy nie pojechali na mecz bo... nie pojawił się trener

 
Młodzi zawodnicy nie pojechali na mecz bo... nie pojawił się trener zdjęcie nadesłane

Do dość niecodziennej sytuacji, która zdaniem rodziców zawodników pokazuje złą sytuację panującą w klubie, doszło w niedzielny ranek. 

O całym zdarzeniu poinformowali nas rodzice dzieci z rocznika 2005, które w niedzielę 4 października miały rozegrać spotkanie z Victorią Września. Na parking stadionu przy ul. Strumykowej podjechali zawodnicy wraz z rodzicami, autokar, ale... nie pojawił się trener. Rozgoryczeni skontaktowali się z nami, by przekazać nam list otwarty kierowany do władz klubu oraz miasta.

Dziś rano o godzinie 8.00 drużyna Mieszka Gniezno rocznik 2005 miała wyjechać do Wrześni na mecz ligowy z Victorią Września. Rodzice przywieźli chłopców na stadion w Gnieźnie, podjechał zamówiony wcześniej przez Klub autokar. Jednak do wyjazdu nie doszło ponieważ zawodnicy zostali bez trenera, który nie dotarł.

Chłopcy, ani rodzice nie otrzymali żadnej informacji, z której wynikałoby, że dzisiejszy wyjazd nie dojdzie do skutku. Chłopcy z rocznika 2005 z powodu obecnej sytuacji jaka panuje w klubie stają się niechlubną wizytówką starć personalnych w klubie, który miał być chlubą Gniezna i miejscem rozwoju nowych piłkarskich talentów. Chłopcy trenują od lat, potrafią przyjmować porażki. Jednak trudno im pogodzić się z sytuacją, w której nie mogą w sobie ceniony sposób zmierzyć się z rywalem na boisku i walkowerem “oddać“ przeciwnikowi 3 punkty, bo w MKS Mieszko Gniezno dorośli nie potrafią się porozumieć.

Sytuacja kadrowa w Klubie jest bardzo poważna. Zawodnicy rozpoczęli naukę w III LO w nowo utworzonej klasie o profilu sportowym, gdzie Mieszko Gniezno w ramach nowego projektu, wspólnie ze szkołą będzie kształcić młodych piłkarzy. Jednak na samym starcie rodzi się pytanie o przyszłość tego przedsięwzięcia...

Jako rodzice naszych dzieci i zawodników klubu MKS Gniezno prosimy o interwencję Prezydenta Miasta Gniezna i władz Klubu, aby więcej spory kadrowe, płacowe nie przysłaniały wartości, które przez lata były wpajane naszym synom...

Rodzice zawodników Mieszka Gniezno rocznik 2005

9 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz środa, 07 października 2020 04:27 napisane przez rezigiusz

  @zorro tylko tyle masz do powiedzenia w kwestii 'mułu" i "bagna" pod szyldem Mieszko Gniezno i Akademii Mieszko. Powiem tak "dno dna" (o ile dobrze napisałem :-)

  Jeszcze Akademia Mieszko płakać będzie za rodzicami jak zobaczą po paru miesiącach że "towarzystwo wzajemnej adoracji" zarówno w klubie jak i akademii jest. To jest jedyna wizytówka tego całego "kiczu" .

  Za to tam gdzie drużyna robi wyniki Szanowny Szef Magistratu daje pokazowo na zawodach "aż 1000" zyla by se foto na ryjbuk zrobić

 • Link do komentarza Stefan wtorek, 06 października 2020 19:12 napisane przez Stefan

  Miejmy nadzieję, że nowy zarząd będzie złożony z fachowców i ludzi będących dla piłkarzy autorytetem. Na początek proponuję wycofać seniorów z rozgrywek, którzy grają w piłkę dla marnych złotówek (chyba, że nie są to marne złotówki), a żadnego kibica ich gra nie interesuje i tylko są obiektem do kpin i dyskredytują Gniezno. Najgorzej będzie jak prezsem zostanie kolejny protegowany prezydenta bo czymś tam się zasłużył. Gwoli sprawiedliwości trudno u nas o niezależnego kandydata.

 • Link do komentarza wilk wtorek, 06 października 2020 17:09 napisane przez wilk

  Oj tam,Treneiro pewnie świętował w sobotę zwycięstwo Startu w Ostrowie i mistrzostwo świata Bartka Zmarzlika i wczorajszy był i nie chciało mu się pewno rano wstawać.......

 • Link do komentarza zorro wtorek, 06 października 2020 10:10 napisane przez zorro

  Drogi rezigiuszu ! "Muł" piszemy prze "u" otwarte :-) Jeśli taki jest poziom rodziców zawodników, to lepiej, ze Pan rezignuje - Pani rezigniuszu !

 • Link do komentarza czytelnik niedziela, 04 października 2020 23:15 napisane przez czytelnik

  Kim jest ten nieodpowiedzialny trener? Czytelnicy maja prawo do takiej wiedzy, w końcu na to sa pieniądze z naszych podatków!

 • Link do komentarza Marek niedziela, 04 października 2020 21:45 napisane przez Marek

  Za komentarz statystyka 3 ligii. Na 84 zespoły z wszystkich 4 grup jest tylko jedna z zerowym dorobkiem punktowym. To nasze MIESZKO. Wstyd dla miasta Panie Prezydencie.

 • Link do komentarza Lech Poll niedziela, 04 października 2020 19:40 napisane przez Lech Poll

  Marek Lisek na Prezydenta Gniezna i będzie wszystko poukładane na najwyższym poziomie.

 • Link do komentarza rezigiusz niedziela, 04 października 2020 19:08 napisane przez rezigiusz

  Szanowni Rodzice doradzę wam to co ja zrobiłem a mianowicie po dwóch latach "zabawy" w piłkę nożną wypisałem syna z tego "bagna" które zarasta "mółem".

  Dla mnie było to wkładanie pieniędzy do skarbonki bez dna. I tak jestem w szoku że mieliście autokar zamówiony. Bo mój syn ani razu przez dwa lata nie jechał autokarem na żaden mecz/turniej z kolegami.

  Temu klubowi już nic nie pomoże a akademia to tylko pieniądze dla zabawy w piłkę dla drużyny seniorskiej którzy dziś w Koszalinie przegrali kolejny mecz 7 - 1 .

  Taniej było by tej drużynie oddawać mecze walkowerem

 • Link do komentarza Sli niedziela, 04 października 2020 18:41 napisane przez Sli

  Za naukę niech się wezmą. Profil sportowy w liceum - śmiech na sali. Do liceum się idzie żeby się uczyć a nie ściemniać... Chcę im się piłki to od tego jest szkoła mistrzostwa sportowego... Tylko pewnie tam by się nie dostali.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane