Jesteś tutaj:Sport Ceny biletów na spotkania MKS PR
piątek, 02 października 2020 11:33

Ceny biletów na spotkania MKS PR

  MKS PR
Ceny biletów na spotkania MKS PR źródło: MKS PR

17 października szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno zainaugurują sezon przed własną publicznością.

W tym sezonie, w przeciwieństwie do zeszłego, w halach kibice mogą zajmować wyłącznie połowę liczbę miejsc. Podyktowane jest to wciąż utrzymującą się epidemią koronowirusa. W związku z tym zarząd klubu zdecydował się na nieznaczną zmianę cen wejściówek.

Ceny biletów kształtują się następująco:
– normalny: 12 zł.
– ulgowy: 8 zł (obowiązuje do 15. roku życia)
– rodzinny: 30 zł (dwójka opiekunów plus dzieci)
– dzieci do 76 roku życia: bezpłatnie

Mecze II zespołu KaPi Meble MKS PR II Gniezno w II lidze – 5 zł.  

MKS PR URBIS zmierzy się 17 października z SPR Arka Gdynia. Początek pojedynku o godzinie 18:00. Dla podopiecznych trenerów Roberta Popka i Romana Solarka będzie to okazja, by zrehabilitować się za porażkę w meczu pierwszej kolejki w Tczewie.

Wcześniej sezon zainauguruje II zespół KaPi Meble MKS PR II Gniezno, który 10 października zmierzy się z drużyną z Kępna. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 16:00 na starej hali widowiskowo-sportowej GOSiR przy ul. Sportowej 5.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane