Jesteś tutaj:Sport Mariusz Bekas odchodzi z Mieszka
wtorek, 01 września 2020 09:39

Mariusz Bekas odchodzi z Mieszka

 

Klub ze Strumykowej poinformował we wtorkowy ranek, że dotychczasowy trener pierwszej drużyny zakończył współpracę.

Zarząd Klubu MKS Mieszko Gniezno poinformował, że 31 sierpnia 2020 roku dobiegła końca misja Mariusza Beksa. Dotychczasowy trener pierwszej drużyny w klubie zakończył swoją pracę na mocy stosownego porozumienia. Stało się tak mimo, że w czerwcu br. informowano o przedłużeniu kontraktu ze szkoleniowcem na kolejny sezon.

Jego miejsce zajmie dotychczasowy drugi trener i asystent w Mieszku Gniezno, Przemysław Urbaniak. Zarząd MKS Mieszko Gniezno podziękował trenerowi Mariuszowi Bekasowi za wkład w rozwój drużyny seniorów i życzył powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza kibolo wtorek, 01 września 2020 19:32 napisane przez kibolo

  Koszt utrzymania klubu na poziomie III ligi to,przypuszczam,około 500 tys zł. Znaleźć sponsora na kilka lat na tym poziomie to wręcz niemożliwe.Musi być bardzo bogaty i do tego fanatykiem kopanej.Same chęci władz miasta to za mało,kiedy w kasie nie ma pieniędzy.Brak forsy wiąże się właśnie z problemami kadrowymi oraz organizacyjnymi.Dlatego utrzymanie zawodowego czy półzawodowego klubu piłkarskiego na poziomie nawet niższej klasy w Gnieźnie jest nierealne.Trzeba liczyć siły na zamiary a nie odwrotnie.

 • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 01 września 2020 13:23 napisane przez rezigiusz

  To co się dzieje w Mieszku i Akademii Mieszko zakrawa na ......

 • Link do komentarza kibolo wtorek, 01 września 2020 12:34 napisane przez kibolo

  Normalnie WERSAL.

 • Link do komentarza Miras wtorek, 01 września 2020 10:54 napisane przez Miras

  Takie duże miasto a klub piłkarski dostaje baty z klubami z wiosek i spada z 3 ligi... Na prawdę nie ma w tym mieście nikogo z kasą co weźmie się za ten klub ? W innych mniejszych miastach firmy potrafią zadbać o własne miasto i nawet wprowadzić klub do ekstraklasy. Gniezno powinno grać minimum na poziomie 2 ligi . Chyba lepiej zaorać ten teren niż grać na poziomie 4 ligi . Tu perspektyw już chyba nigdy nie będzie.

 • Link do komentarza mirek wtorek, 01 września 2020 10:48 napisane przez mirek

  rozglądać sie kierownictwo za konkretnym sponsorem nie na sezon dwa bo mam wrazenie że niektórym kręgom działaczy na takim zamieszaniu zależy,życze wszystkim wytrwałości bo mieszko sama nazwa do czegoś więcej zobowiązuje,a może przy współpracy zagranicznych inaczej podchodzących do tematu sponsorów, firm,umysłów innej ;krwi'',czekam na to od kilkudziesięciu lat

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane