Jesteś tutaj:Sport Aseko Orzeł Gniezno vs. Mustang Żołędowo
czwartek, 13 sierpnia 2020 08:15

Aseko Orzeł Gniezno vs. Mustang Żołędowo

 

Już w tę niedzielę czeka nas pierwszy mecz Aseko Orła Gniezno po dłuższej przerwie. Tym razem na ulicę Parkową przyjedzie Mustang Żołędowo. 

Po kilku tygodniach przerwy w rozrywkach ligowych, na małym owalu przy ul. Parkowej ponownie wybrzmi szum łańcuchów rowerowych zawodników ścigających się w ramach kolejnego meczu. Niedzielne spotkanie zapowiada się jako bardzo emocjonujące zwłaszcza, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli - Orzeł plasuje się na 5 miejscu, a Mustang na 6. 

Przedstawiciele Orła zapraszają do wybrania się na niedzielny pojedynek i wspierania gnieźnian głośnym dopingiem. Początek 16 sierpnia o godzinie 18:00.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane