Jesteś tutaj:Sport Mieszko wraca na Strumykową
piątek, 07 sierpnia 2020 07:15

Mieszko wraca na Strumykową

  mn

Już w najbliższą sobotę pierwszy domowy mecz Mieszka o ligowe punkty w nowym sezonie. Biało-niebiescy podejmą w derbowym spotkaniu Nielbę Wągrowiec.

Obie ekipy rozpoczęły sezon od przegranych. Gnieźnianie postawili się Kotwicy Kołobrzeg, ale ostatecznie ulegli stosunkiem 0:2. Z kolei nasi najbliżsi rywale musieli uznać wyższość rezerw Pogoni Szczecin. Portowcy wygrali tamto spotkanie aż 5:1. W minionym sezonie Mieszko zmierzył się z Nielbą tylko raz, górą wówczas byli gnieźnianie, którzy wygrali 1:0, a jedyną bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Damian Sędziak.

Działacze klubu przypominają, że w związku z zagrożeniem COVID-19 wszystkich kibiców, którzy wybierają się na sobotni mecz Mieszka z Nielbą Wągrowiec proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowywanie min. 1,5 metrowych odstępów od innych kibiców, zasłanianie ust przy kaszlu i kichaniu, oraz dezynfekcję rąk przed bramą wejściową na stadion.

Sobotnie spotkanie MKS Mieszko Gniezno – Nielba Wągrowiec obejrzy maksymalnie 498 osób. Warto również pamiętać, że co drugie miejsce na trybunach powinno pozostać wolne tak, aby zachować bezpieczne odstępy.
Przedstawiciele klubu liczą na doping i wsparcie biało-niebieskich.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane