Jesteś tutaj:Sport Zawodniczki Akademii MKS PR Gniezno na biwakowisku
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 08:56

Zawodniczki Akademii MKS PR Gniezno na biwakowisku

  mnopr

Kilka dni temu, młode uczestniczki Akademii MKS PR Gniezno, uczestniczyły we wspólnej wodnej zabawie nad jeziorem w Kłecku.

Działająca przy MKS PR Urbis Gniezno akademia piłki ręcznej po raz pierwszy zabrała swoje uczestniczki na obóz integracyjny, który został im zorganizowany w ramach letniego zgrupowania. Była to okazja przede wszystkim do dobrej zabawy.

To były niesamowite emocje! Niezapomniana przygoda na skuterach wodnych, która pozwoliła odetchnąć obozowiczkom od wyczerpujących zajęć związanych z piłką ręczną - piszą przedstawiciele klubu. Z obozu, który odbył się w Kłecku, stworzono krótki film.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane