Jesteś tutaj:Sport Tauron SEC w środę w Gnieźnie
wtorek, 14 lipca 2020 10:00

Tauron SEC w środę w Gnieźnie

  mn
Tauron SEC w środę w Gnieźnie archiwum redakcji

W najbliższą środę na torze w Gnieźnie odbędzie się trzecia runda cyklu Tauron SEC. Wejściówki są do zakupienia w internecie.

Już jutro 15 lipca przy Wrzesińskiej 25 odbędzie się trzecia runda cyklu Tauron SEC. Aktualnie liderem jest Duńczyk Leon Madsen, a na dalszych miejscach plasują się Nicki Pedersen oraz Robert Lambert. Początek rywalizacji zaplanowano o godzinie 19.00.

Na torze zaprezentuje się obcokrajowiec CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Startu - Fin Timo Lahti, a pierwszym rezerwowym będzie Adrian Gała. Z dziką kartą wystąpi Patryk Dudek. Sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzona jest tylko on-line, wejściówki zakupić można na stronie http://www.ebilet.pl
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane