Jesteś tutaj:Sport X Memoriał Pamięci Damiana Nowaka
wtorek, 14 lipca 2020 09:25

X Memoriał Pamięci Damiana Nowaka

  mn
X Memoriał Pamięci Damiana Nowaka zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę lipca na kompleksie sportowym "Orlik w Działyniu" odbył się X Memoriał Pamięci Damiana Nowaka. Bliscy, znajomi oraz mieszkańcy Działynia upamiętnili po raz kolejny Damiana - byłego zawodnika Orkanu Działyń.

W szranki o puchar Burmistrza Gminy Kłecko stanęły cztery drużyny: Oldboy Orkan Działyń, Orkan Działyń, Ekoinsbud oraz Przyjaciele Damiana. 

Po zaciętej rywalizacja i rozegraniu wszystkich meczy, pierwsze miejsce zdobyli Przyjaciele Damiana, na drugim miejscu znaleźli się zawodnicy Orkanu Działyń, a trzecie miejsce na podium należało do Oldboy Orkan Działyń. Bramkarzem meczu został Janusz Hoffman, a królem strzelców Jarosław Tomkowiak. Partnerem sportowym memoriału był Decathlon Gniezno

Memoriał był okazją do upamiętnienia śp. Damiana, o którym pamięć wśród lokalnej społeczności jest wciąż żywa i integruje młodszych i starszych mieszkańców wokół idei aktywnego spędzania czasu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane