Jesteś tutaj:Sport Pierwsze miejsce kulturysty z Gniezna na zawodach w Sopocie
poniedziałek, 13 lipca 2020 21:14

Pierwsze miejsce kulturysty z Gniezna na zawodach w Sopocie

 
Pierwsze miejsce kulturysty z Gniezna na zawodach w Sopocie zdjęcie nadesłane

Gnieźnianin Mikołaj Nowacki brał udział w XIII Pokazach w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Sopocie w miniony weekend.

W zawodach, które rozgrywały się w rejonie molo w Sopocie, oceniano uczestników w różnych kategoriach wagowych - plażowej sylwetki mężczyzn oraz kulturystyce mężczyzn, ale również fitness bikini oraz sylwetkowe kobiet. Z powodów epidemicznych rozgrywki miały nieco ograniczony charakter, choć rywalizacja była dość duża.

W przypadku uczestników w kategorii junior do 75 kg, pierwsze miejsce w części drugiej zajął gnieźnianin Mikołaj Nowacki. Ostatniego dnia natomiast w kulturystyce klasycznej do 175 cm zdobył drugie miejsce. Za swoje osiągnięcia przedstawiciel Grodu Lecha został nagrodzony okolicznościowym pucharem. Gratulujemy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane