Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 06 lipca 2020 09:00

Spotkanie rowerowe z aplikacją

  UM (opr)

Zapraszamy do udziału w nietypowym spotkaniu rowerowym, które odbędzie się w niedzielę, 19 lipca w rejonie placu zabaw nad Jeziorem Jelonek.

Potencjalnych uczestników Urząd Miejski zaprasza do przybycia w godzinach między 15:00 a 20:00 - na miejscu będzie stał punkt promocyjno-informacyjny. Tam organizatorzy spotkania będą zachęcać do pobierania aplikacji Rowerowa Stolica Polski oraz instruować, jak z niej korzystać. Chętni będą mogli pobrać numerek startowy i pokonać na rowerze dowolny dystans. Po przejażdżce, będzie można wrócić do punktu promocyjno-informacyjnego i po przedstawieniu swoich dokonań za pośrednictwem wspominanej aplikacji otrzymać upominki (ich liczba jest ograniczona).

Warto zapoznać się z regulaminem spotkania. W związku z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi epidemii wirusa, nie można kumulować się w dużych skupiskach ludzi, dlatego przy punkcie informacyjnym organizatorzy będą zabiegać m.in. o zachowywanie stosownych odległości.

W ramach przedsięwzięcia przeprowadzona zostanie także akcja profilaktyczna „Zamień promile na rowerową milę”. Poza rozdawaniem biuletynów, organizatorzy będą zachęcać do aktywności rekreacyjno-sportowej, zamiast do sięgania po używki w trakcie spędzania wolnego czasu.