Jesteś tutaj:Sport Sprzedaż karnetów do wtorku 7 lipca!
piątek, 03 lipca 2020 07:21

Sprzedaż karnetów do wtorku 7 lipca!

  mn
Sprzedaż karnetów do wtorku 7 lipca! archiwum redakcji

Trwa sprzedaż karnetów uprawniających do wstępu na siedem spotkań zasadniczej części sezonu w eWinner 1. Lidze. Ze względu na restrykcje sanitarne ilość kibiców, którzy mogą zasiąść na trybunach stadionu przy W25 jest mocno ograniczona.

Na ten moment w dostępnej puli pozostała niewielka ilość karnetów dziecięcych oraz ulgowych. W dalszym ciągu zakupić można także karnety normalne. Sprzedaż zakończona zostanie we wtorek 7 lipca.

Sprzedaż prowadzona jest tylko zdalnie. Kibic zainteresowany zakupem zobligowany jest do wykonania przelewu na klubowe konto: rachunek 25 1750 0012 0000 0000 3360 9183 Stowarzyszenie GTM Start Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, 62-200 Gniezno. W tytule przelewu podając rodzaj karnetu, imię i nazwisko właściciela karnetu oraz adres do wysyłki.

Wejściówki na trybunę krytą są już niestety niedostępne. Aktualne ceny pozostałych karnetów:

– karnet normalny – cena 250 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C)
– karnet ulgowy – cena 180 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: – uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, – seniorów powyżej 65 lat, – kobiety)
– karnet dziecięcy – cena 100 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: dzieci do 12 roku życia)

Do wartości zamawianych karnetów należy doliczyć koszt wysyłki – kwota 10 zł  jest niezależna od ilości nabywanych karnetów.

Sprzedaż pojedynczych biletów na poszczególne mecze Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno uzależniona jest od wyniku sprzedaży karnetów. Jeśli wejściówki trafią do dystrybucji wówczas ich ilość także będzie mocno limitowana, a sprzedaż prowadzona tylko zdalnie za pośrednictwem elektronicznego systemu. O szczegółach poinformujemy w środę 8 lipca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane