Jesteś tutaj:Sport PS Gniezno zaprasza na treningi
piątek, 05 czerwca 2020 07:59

PS Gniezno zaprasza na treningi

  mn
PS Gniezno zaprasza na treningi zdjęcie nadesłane

Piłkarska Szkółka Gniezno zaprasza na treningi z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Mimo długiego rozbratu z aktywnością na świeżym powietrzu wywołanym przez COVID 19 młodych i ambitnych dzieci, nadszedł czas kiedy możemy wrócić do treningów. Oczywiście zasady i funkcjonowanie znacznie różni się od tego przed pandemią, jednak dzięki odpowiednim procedurom: maksymalnie 14 zawodników na boisku, dezynfekcja rąk przed i po treningu, a także sprzętu oraz odpowiednie odległości można bezpiecznie prowadzić treningi na wysokim poziomie.

PS Gniezno zaprasza wszystkie chętne dzieci do zabawy i gry w różnych ligach WZPN, Red Box oraz turniejach i eventach związanych z piłką nożną. Prowadzone są zajęcia dla dzieci od 3 roku życia zarówno dla chłopców, jak i osobne zespoły dziewczynek, które występują w poznańskiej lidze orliczek.

Wszystkie treningi odbywają się na orliku przy ul. Małej w Gnieźnie. Prowadzone są zajęcia dla roczników 2006/7 dziewczyny, 2007/8/9 dziewczyny i chłopacy, 2010/11 chłopacy i dziewczyny, 2012/13/14 dziewczyny i chłopacy, 2015/16/17 grupa kids razem. Gwarantowana jest świetna zabawa i pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do zawodników. Więcej informacji można uzyskać u trenera Krzysztofa Stankowiaka pod nr tel. 534-815-267 lub na stronie internetowej psgniezno.futbolowo.pl i facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane