Jesteś tutaj:Sport Czerwono-czarni rozpoczęli treningi
czwartek, 04 czerwca 2020 08:19

Czerwono-czarni rozpoczęli treningi

 
Czerwono-czarni rozpoczęli treningi zdjęcie nadesłane / źródło: GTM Start

Na stadionie przy ul. Wrzesińskiej ponownie wybrzmiał hałas silników motocykli - rozpoczęły się zamknięte treningi zawodników, przygotowujących się do startu sezonu.

Na 11 lipca została wyznaczona data rozpoczęcia rozgrywek żużlowych, które powinny rozpocząć się już kilka tygodni temu. Sytuacja epidemiologiczna oraz obostrzenia nałożone na wiele dziedzin życia, w tym także sport, spowodowały znaczące ograniczenia w funkcjonowaniu również i tej dyscypliny sportowej. Póki co, mając orientacyjną datę rozpoczęcia rozgrywek, działacze klubu zdecydowali się rozpocząć przygotowania do ligowych zmagań.

W środowe popołudnie na owalu przy W25 rozpoczęły się treningi - zamknięte dla kibiców, które musiały spełniać określone wymagania sanitarne również w obrębie samego parku maszyn. Na tor wyjechało kilku zawodników, którzy mieli okazję sprawdzić swoje maszyny oraz formę pod okiem klubowej kadry. 

zdjęcia: GTM Start / Radosław Majewski

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane