Jesteś tutaj:Sport Internetowe Grand Prix w szachach o Koronę Chrobrego
środa, 25 marca 2020 11:41

Internetowe Grand Prix w szachach o Koronę Chrobrego

  mnopr
Internetowe Grand Prix w szachach o Koronę Chrobrego archiwum redakcji

Zapraszamy do udziału w nietypowej edycji gnieźnieńskiego turnieju szachowego, który odbędzie się w sieci. Mecze w szachach błyskawicznych będą się odbywać w kilku turach.

Zapraszamy mieszkańców Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do wzięcia udziału w Internetowym Grand Prix w szachach błyskawicznych o Koronę Chrobrego – 2020. Obecna sytuacja nieco komplikuje możliwości zmagań między zawodnikami, dlatego też Ludowy Klub Sportowy "Chrobry" Gniezno postanowił zorganizować turniej w sieci.

Zawody rozgrywane będą w następujących terminach: 28.03, 5.04, 19.04, 26.04 i 3.05. Wszystkie turnieje zaczynają się o godzinie 18.00. Przewidywana długość turnieju wynosi maksymalnie 2 godziny. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.lkschrobry.gniezno.pl W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Szymonem Banachem tel. 795693347 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane