Jesteś tutaj:Sport VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego
wtorek, 18 lutego 2020 07:44

VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego

  mn
VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego zdjęcie nadesłane

 W miniony weekend odbyła się kolejna edycja imprezy „O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie”.

Już po raz siódmy w miłej i przyjemnej atmosferze w minioną sobotę na Sportowej Strzelnicy Pneumatycznej w Hali Widowiskowo - Sportowej w Witkowie przy ul. Czerniejewska 14 odbyły się VII otwarte zawody z karabinka pneumatycznego „O Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie”. Trwały one przy okazji  innej sportowej imprezy, skupiającej samorządowców z Wielkopolski, grających w tenisa stołowego.

W zawodach rywalizowało ze sobą 130 zawodników w 29 drużynach. Podobnie jak w poprzednim roku najlepsi zawodnicy z kategorii kobiet i mężczyzn brali udział w pojedynku strzeleckim o „Statuetkę Brata Kurkowego śp. Krzysztofa Szkudlarka”. Najlepszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Chołodecki z gminy Witkowo i to on zdobył Statuetkę.

W kategorii kobiet najlepsze wyniki uzyskały:

I miejsce p. Anna Misiak z wynikiem 41 punktów na 50 możliwych.

II miejsce p. Iwona Kosmalska z wynikiem 39 punktów,

III miejsce p. Agnieszka Ratajczak z wynikiem 37 punktów,

W kategorii mężczyzn zajęli kolejno:

I miejsce p. Krzysztof Chołodecki z wynikiem 46 punktów,

II miejsce p. Mariusz Mądrowski z wynikiem 46 punktów,

III miejsce p. Jarosław Janowski z wynikiem 44 punktów.

W kwalifikacji drużynowej miejsca zajęły drużyny:

I miejsce i puchar Prezesa Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie p. Bogusława Mołodeckiego - drużyna w składzie: p. Krzysztof Chołodecki, p. Paweł Roszyk, p. Paweł Lisiak, p. Czesław Nowaczyk z gminy Witkowo z wynikiem 168 punktów na 200 możliwych. O zwycięstwie zadecydowała ilość dziesiątek.

II miejsce i puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Witkowie p. Piotra Jóźwika - drużyna w składzie: p. Sławomir Jarosz, p. Anna Misiak, p. Marcin Borowczyk, p. Dariusz Kołaczkowski z gminy Koźmin Wielkopolski z wynikiem 168 punktów.

III miejsce i puchar Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo p. Mariana Gadzińskiego - drużyna w składzie: p. Jarosław Janowski, p. Robert Jankowski, p. Jerzy Rozmiarek, p. Stanisław Duszczak z gminy Kórnik z wynikiem 167 punktów.

IV miejsce i puchar Radnego Powiatu Gnieźnieńskiego - p. Telesfora Gościniaka - drużyna w składzie: p. Mariusz Mądrowski, p. Marek Jagodziński, p. Telesfor Gościniak, p. Piotr Chrzanowski z Powiatu Gnieźnieńskiego z wynikiem 164 punktów.

V miejsce i puchar Przewodniczącego Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu p. Tadeusza Tomaszewskiego – drużyna w składzie: p. Hubert Łuszak, p. Paweł Wojciechowski, p. Henryk Janus, p. Krzysztof Nikodem z gminy Rogoźno z wynikiem 162 punktów.

VI miejsce i puchar Prezesa Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan – Stanisława Rajkowskiego - drużyna w składzie: p. Maksymilian Marek, p. Adam Musiak, p. Tomasz Ciesielski, p. Tomasz Karon z gminy Gołuchów z wynikiem 161 punktów.

Zawody zakończyły się wręczeniem przez fundatorów pucharów, medali oraz naszych brackich dyplomów. Podziękowania dla kadetów Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie Zuzanny Łyskawińskiej i Miriany Janickiej za pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu zawodów strzeleckich. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane