Jesteś tutaj:Sport Lodowisko zostaje zamknięte przed czasem
poniedziałek, 17 lutego 2020 10:33

Lodowisko zostaje zamknięte przed czasem

 
Lodowisko zostaje zamknięte przed czasem źródło: Lodowisko Gniezno

Panujące dodatnie temperatury sprawiły, że funkcjonujące od dwóch miesięcy lodowisko na stadionie żużlowym zostanie już zamknięte.

Kończy działalność sezonowe lodowisko, urządzone na płycie obiektu sportowego przy ul. Wrzesińskiej. Otwarte w grudniu miało służyć mieszkańcom do końca lutego 2020 roku, ale na przeszkodzie stanęła niestety pogoda.

Jak poinformował Urząd Miejski, wiosenna aura, panująca aktualnie w naszym kraju, wymusiła zweryfikowanie dalszej działalności lodowiska. Dlatego też od jutra (tj. 18 lutego) lodowisko zostaje już zamknięte z uwagi na problem w jego utrzymaniu w odpowiednim stanie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane