środa, 05 lutego 2020 21:25

MKK Gniezno pokonał SMS PZKosz Władysławowo w meczu rewanżowym

 
MKK Gniezno pokonał SMS PZKosz Władysławowo w meczu rewanżowym fot. Rafał Wichniewicz

Po raz kolejny w w tym sezonie goście znad wybrzeża musieli uznać wyższość gnieźnian na boisku, ulegając w środowym meczu 97:77.

W środowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej odbyło się spotkanie między Sklep Polski MKK Gniezno a SMS PZKosz Władysławowo. W tym sezonie drużyny po raz pierwszy spotkały się w październiku, gdzie na wyjeździe przedstawiciele Pierwszej Stolicy Polski wygrali 85:69.

Rewanżowe spotkanie zapowiadało się jako nie do końca pewna przeprawa dla gospodarzy, gdyż skład gości to przede wszystkim młodzi zawodnicy. Ostatecznie jednak to miejscowi dyktowali warunki na boisku, wygrywając kolejne kwarty 23:13, 46:29, 73:52 a ostatecznie zamykając rezultat zwycięstwem 97:77.

Wyniki

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane